www.incon.sk

 

Incon … slovenský výrobca okien, dverí a zimných záhrad!
 
 

Okná Incon je možné použiť pri všetkých typoch stavieb:

* výmena okien v bytoch,
* výmena okien v starších rodinných domoch,
* novostavby rodinných domov,
* bytové domy,
* administratívne budovy,
* zimné záhrady,
* rekonštrukcie historických budov,
* priemyselné budovy (výrobné haly a pod.)

Plastové okná Incon sú vyrábané z dvoch druhov profilov. Nemecké profily Inautic majú 5 alebo 6 komôr. Plastové profily sú zosilnené oceľovými vystužovacími profilmi s hrúbkou až 2 mm. Tesnenia vo všetkých typoch profilov je možné v prípade mechanického poškodenia vymeniť.

Výber vhodného typu okna závisí od druhu stavby, potrieb zákazníka a jeho finančných možností. Všetky okná INCON sú certifikované a pravidelne testované v autorizovanej skúšobni aj na Stavebnej fakulte STU a na všetky sa vzťahuje rovnaká záruka. Plastové okná INCON sú vyrábané z profilov Inautic od renomovaného nemeckého výrobcu. Ku všetkým oknám INCON je v ponuke široký sortiment príslušenstva a doplnkov.

 

     
     

 Rez plastovým oknom

Okná INCON EXCLUSIVE - Exkluzivita ako dokonalosť


Nová generácia okien nielen pre pasívne domy 77% úspora energie 4x lepšia tepelná izolácia, garancia najlepšej ceny

Okná novej generácie INCON Exclusive dosahujú maximálnu účinnosť z hľadiska tepelnej izolácie a energetickej úspornosti. Vynikajúca hodnota okna Uw >0,66 W/m2K s rezervou spĺňa požiadavku pre pasívne domy.

Elegantné profily so stredovým tesnením so stavebnou hĺbkou 84 mm a nízkou pohľa-dovou výškou 120 mm umožňujú nad-štandardné zapustenie skla v profile až 20 mm. Použitie štandardného PVC a oceľovej výstuhy zabezpečuje vysokú stabilitu bielych aj farebných okien a tiež ich bezproblémovú recykláciu. Okná INCON Exclusive už dnes spĺňajú požiadavky, ktoré vyplynú z nariadenia EnEV 2012 pripravovaného EÚ.

 
     
     
     
 Rez plastovým oknomElegance logo

Okná INCON ELEGANCE - Elegancia ako vyváženosť

Nový typ okien INCON Elegance s rovným krídlom dosahuje vysokú technickú vyspelosť a kvalitu ako ostatné okná INCON a navyše vďaka novému proflu krídla získal moderný a nadčasový vzhľad.

Všetky plastové okná INCON dosahujú najvyššie technické parametre:
- certifkácia na zabudovanie do výšky 100 metrov
- výroba na plnoautomatickej technológii
- skryté odvodnenie bez viditeľných drážok v okne
- štvorpolohové štrbinové vetranie
- dva bezpečnostné uzatváracie body
- poistka, zdvíhač krídla, balkónový zacvakávač
- tesniaca páska pri každom spoji okien

 
     
     
     
Rez plastovým oknomElegance logo

Plastové okná INCON Elegance kombinujú v sebe moderný dizajn, výborné technické parametre a zaujímavú cenu. Vyrábané sú z 5-komorových profilov s modernými oblými tvarmi a stavebnou hlbkou rámu 71 mm. Biele okná sa dodávajú s bledosivým tesnením. V oknách sa štandardne používa skryté odvodnenie, poistky proti chybnej manipulácii s kovaním a pánty s nastavitelným prítlakom pohybu krídla. Okno INCON Elegance laminované fóliou imitujúcou drevo je velmi výhodnou alternatívou dreveným eurooknám.

 
     
     
     
Rez plastovým oknomLuxury logo

Okná INCON LUXURY - Luxus ako technológia

Plastové okná INCON Luxury sú exkluzívnym výrobkom pre zákazníkov s najvyššími nárokmi. Integrujú v sebe najnovšie poznatky okennej techniky-stavebná hlbka rámu 76 mm, 6-komorový systém, predsadené krídlo, tri dorazové tesnenia medzi rámom a krídlom, nadcasové oblé tvary. Okná sú vhodné na použitie do nízkoenergetických budov. V bielych oknách majú všetky tesnenia bledosivú farbu. V oknách sa štandardne používa skryté odvodnenie, mikrovetranie so 4 nastavitelnými polohami, poistky proti chybnej manipulácii s kovaním a pánty s nastavitelným prítlakom pohybu krídla.

 
 
 
Farba profilov - Farba ako radosť, Fantázia ako inšpirácia

Plastové profily môžu byť biele alebo laminované fóliou rôznej farby vrátane rôznych dekorácií verne imitujúcich drevo. Kompletný vzorkovník farieb je u každého predajcu okien INCON.

 

 

Farba profilov Farba profilovFarba profilovFarba profilov - Rez plastovým oknom

Farba profilovFarba profilovFarba profilov

 

 

 

 
Kovanie - Detail ako dokonalá bezpečnosť
 
 
 
 
 
 
 
Wink haus logo

Jednoduchú a bezpečnú manipuláciu s oknom zabezpečuje Winkhaus autoPilot, špičkové kovanie s jedinečnou úrovňou stability, bezpečnosti a funkčnosti. Kovanie okien môže byť otváravé, sklopné, otváravo-sklopné alebo posuvné. Vo všetkých typoch okien Incon sa štandardne používa najnovší typ kovania so striebornou povrchovou úpravou a bezpečnostnou poistkou proti chybnej manipulácii s kľučkou. V kovaní môže byť integrované jednoduché a účinné 4-polohové mikrovetranie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
AnimáciaAnimáciaAnimáciaAnimácia

AnimáciaAnimáciaAnimáciaAnimácia

 

 

Sklo - Svetlo ako priestor

Nitrasklo - logo
logo
Izolačné sklá môžu mať podľa želania rôznu hodnotu súčiniteľa prechodu tepla (U = 0,5 – 1,2 W/m2K), zvukovej izolácie a bezpečnosti. Na zvyšujúce sa nároky v klasifikácii skiel podľa koeficientu prechodu tepla reaguje INCON medzi prvými a prispôsobuje sa novým normám. Vo všetkých oknách používame sklá s koeficientom prechodu tepla U = 1,1 (podľa starej normy U = 1,0). Sklá, ktoré podľa novej normy prešli do nižšej triedy (U = 1,2), z ponuky úplne vyraďujeme. V ponuke je široká škála skiel s rôznou farbou, vzorom alebo vloženou ozdobnou mriežkou. Na zníženie rizika rosenia okrajov skiel v zimných mesiacoch je v ponuke sklo s "teplým okrajom", v ktorom je hliníkový rámik na obvode skla nahradený nerezovým rámikom s lepšími tepelnoizolačnými vlastnosťami.
 
Sklo
 
alebo Vás radi informujeme na našej predajni.