RIZIKO 1Pair/2ks MTB Horský Bicykel Kovové Brzdové Doštičky Cyklistické Červená Meď Vlákien pre M445/355/395 Živice Organické Disk Cestné Brzdové Doštičky

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: podložka myši, centrum shimano 105, herné podložka pod myš, bicykel riziko, predné radenie, komické podložka pod myš, xtr, poznámka lepkavé, b01s živice brzdové doštičky, , bicykel mtb.

    €5.84 €9.27
  • Veľkosť: 4cm
  • Komponenty: Kotúčové Brzdy
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: -
  • Brzdový Systém: Hydraulické Kotúčové Brzdy (Hydraulické Brzdové Doštičky)

RIZIKO 1Pair/2ks MTB Horský Bicykel Kovové Brzdové Doštičky Cyklistické Červená Meď Vlákien pre M445/355/395 Živice Organické Disk Cestné Brzdové Doštičky

RIZIKO Multi-metal series--Multi-kovový Disk Brzdového obloženia

Anti-nosenie, dlhú životnosť potlačenie Šumu a stlmiť brzdenia, Brzdové cítiť, Značky, kvalita, zaručená Poznámka: Kotúčová brzda nie je v cene, len na zobrazenie.

Produkt Zaviesť

1.Nové Série Multi-kovový Disk Brzdového obloženia

Multi-kovové série Podľa požiadavky brzdy pevnosť a pohodlie, RIZIKO uviedla "RIZIKO multi kovový disk brzdové doštičky série". RIZIKO multi-kov a RIZIKO full-metal orange späť doska, automatická tlač LOGA, berúc do úvahy brzdy citlivosť a brzdy pocit, ale pomocou nového vzorca odlišné od všetkých kovových!

Multi-kov, nový vzorec!

Antiwear Vlákniny, Draslíka Titanate (prvý prvok na zabezpečenie jeho brzdenie, anti-nosenie a dlhú životnosť) potlačenie Šumu, mute, hladké brzdy (Pridať medi vlákien, vlákna Kevlar a draslík titanate na zlepšenie brzdy pocit, a urýchľuje odvod tepla zabezpečiť ticho. ) Konštantnou vysokou teplotou proces vytvrdzovania (Vysoká teplota vytvrdzovania proces, dobrý odvod tepla, minimálne tepelné kazu, dlhé zjazdové môžete tiež brzdy!) Ocele zadnú dosku, sila je oveľa vyššia než bežné ocele (upravenej ocele späť doska má vyššiu tvrdosť. Nebude krútiť a deformovať pod vysoké teploty stav priebežnej brzdy, a to je viac odolné! ) Jemné brúsenie, run-v lehote kratšej (Brúsenie, vysoká povrch vysoká rovinnosti produktu, a to tak, že disk brzdové doštičky a fit lepšie, kratšie run-in period.) Poznámka:údaje, ktoré pochádza z RIZIKA Lab.

Všetky terén / Špecifikácia full / Brzdové stlmiť / Lineárny brzdy

Pre dochádzanie, XC, SOM et koni, obe výkon a pohodlie

2.Ošetrené ocele späť doska má vyššiu tvrdosť

Poznámka: Brzdových doštičiek a iné brzdové diely by nemali byť znečistené olejom! Ak je znečistená, je potrebné vymeniť celý súbor brzdových doštičiek a kotúčov! Vysoká tvrdosť ocele zadnú dosku, silný tlak nie je deformovaný (upravenej ocele späť doska má vyššiu tvrdosť. Nebude krútiť a deformovať pod vysoké teploty stav priebežnej brzdy, a to je viac odolné! ) Bežné zadnú dosku tvrdosť nie je dosť, vysoká teplota ľahko deformovať, ktoré ovplyvňujú brzdný účinok, a dokonca viesť k zníženiu disku život)

3.Kompletné príslušenstvo a nástroje

Zadarmo nehrdzavejúcej ocele jar klip + nehrdzavejúcej ocele poistku (Poznámka:Niektoré modely sa nevyžadujú jar klipy alebo západky) Dobrú pružnosť, rýchle oživenie! Svetlé a nerez, hladké posuvné Nehrdzavejúcej ocele jar klipy sú viac odolné, rýchlo obnoviť, a nebudete škrípanie disk! Deformovaný západku spôsobí brzdové doštičky na snímke zle, a je potrebné vymeniť v čase.

Kotúčovou Brzdou Nastavenie Nástroja

Odporúča nákup Kotúčovou Brzdou Nastavenie Nástroja Znížiť škrabanie disky na Koni Stlmiť! Nechcem škrípanie disk,Tak jednoduché!/Jazda Stlmiť! Poznámka: Po výmene brzdových doštičiek, tam je vždy problém škrabanie na disk. Odporúča sa kúpiť kotúčovou brzdou nastavenie Nástroja a vyriešiť ľahko! Stlmiť! Zrkadlo z nehrdzavejúcej ocele Odtlačky prstov, ktoré sú jasne viditeľné Nástroj zavesenie otvor Zlepšenie skúsenosti zákazníkov je hybnou silou RIZIKO je pokrok!

4.Značka / Kvalita / Hodnota

Značka DENNÍKA Vyberte RIZIKO, vám kvality! Mute, celú cestu vpred

Balík Produktov

RIZIKOM Plastové Okno 1Pair/Box Veľkosť balenia:12x8x1. 4cm

Umutsaral2020-10-19
"Looks good, I will try soon! "
Nnexport2020-09-01
"колодки пришли очень быстро, и быстро их отправил продавец, ещё не использовал в работе, но надеюсь на хороший результат)))"

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty