Pre Xiao M365 Pro Vystužené Hliníkovým Náhradný Zámok Opravy Závesov Dvierok Skúter Posilnené Sklopný Háčik Plus

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: byt pneumatík xiao m365, mi skúter, m365 pro xiao, m365 xiao, chonecast, m365, panda západku háčik vankúš, m365 zložené zámok, m365 čerpadla, m365 pro.

    €5.73 €8.44

Funkcie:

*1.Pre Xiao M365 Pro Vystužené Hliníkovým Náhradný Zámok Opravy Závesov Dvierok

*2.Odskrutkujte starý zámok, udržať skrutku bezpečné, ako budete používať rovnaký pre náhradného dielu.

*3.Na punč pin potrebujete uistite sa, že ste to od správnej strane. Uistite sa, že ste si ho ZĽAVA DOPRAVA (pri pohľade z prednej časti skúter, nie od volantu strane). Stanoviť skúter, dať niečo pevné pod skladací mechanizmus. Uistite sa, že dávať pozor na káble! Ich presunúť preč skôr, každý úder inak budete zlomiť.

*4.Naneste mazivo, olej alebo WD40 pin a nechajte ho na chvíľu. Niektorí zákazníci uprednostňujú horúci vzduch, namiesto toho, aby sa mierne teplo pin.

*5.Uplatňovať 4 mm punč nástroj a udrel ho ťažko viackrát. Opäť pozor na káble.

*6.Prijať nový zámok a použiť rovnaký skrutku, aby ho znova zapnite.

*7.Otočte skúter hore nohami ako pin musí byť vložená z druhej strany (z prava DOĽAVA pri pohľade z prednej časti scooter)

*8.Uistite sa, že sledovať pin. Vložte pin vnútri a potom použiť úder nástroj opäť. To by malo ísť v pomerne ľahko. Premiesime, až kým jeho zarovnané z oboch strán.

*9.Prestavte vaše hriadeľ zámok/bolt, uistite sa, že nový zámok záhyby v dobre. Nie je nad utiahnite to, ale nerobia to príliš voľné buď (len dosť odpor a nie je hrať v kmeni/závesov).

Špecifikácie:

Materiál:Kov

Voliteľná Farba:Čierna,Červená,Strieborná (Ako Obrázky Zobraziť)

Poznámka: namiesto dierovanie celý pin sa niektorí členovia komunity radšej len znížiť kovový kolík z oboch strán zámok a potom punč zostávajúce bity. Môžete tiež skúsiť pomocou podpredseda a skrutky ak dierovanie von pin nie je práca pre vás.

Obsah Balenia:

1*Skladacia spona

Mklitsch2021-02-06
"As in the description-conforms to the visual"
Dartmol07092020-12-06
"Hair accessory aesthetic. Beautiful color and solid materials and beautifully finished."
Burnin Desire2021-02-02
"Delivery 20 days, the lock rose well, holds. I recommend not to bury the axis with a hammer, but to press the vise-the result is nicer and the axis does not roll. You can also increase the chamfer at the starting end of the axis. Not bad, but expensive."

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty