2.1 kanálov Bluetooth 5.0 Výšky-bass Tone Subwoofer Výkon Digitálny Zosilňovač Modul TPA3116

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: tpa3116 bluetooth, tpa3116 bluetooth dab, 2.1 tpa3116d2, bluetooth tpa3116, rcf, nd350, zosilňovač tpa3116d2, tpa3116 d2, subwoofer plano, tpa3116d2 zosilňovač rada.

    €14.95 €18.01
  • Názov Značky: Aideepen
  • Veľkosť: 120*100*20mm
  • Štýl: Digitálny Zosilňovač
  • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
  • Číslo Modelu: TPA3116
  • Druh: Digitálny Zosilňovač
  • Typ Výstupu: Digitálny Zosilňovač

Produkt Súvisiace Otázka:

1. Ako si vybrať zdroj napájania?

Napájací zdroj s doskou, je veľmi kľúč, vybrané napájanie zvlnenie musia byť malé, veľké zvlnenie napájacieho zdroja bude viesť k zosilňovač spodnej hluku, je aktuálny zvuk.Čím vyššie je napätie, tým vyššie je aktuálny, a vyšší výkon. Ak máte iba 12V 1A, môžete mať 3-4 palcové reproduktory.Ak ste nad 19V 5A, č problém s 8-10 cm, napájanie musí byť vysoko cenené.Ak napätie je príliš nízke a zvuk je zosilnené, to bude ľahko spôsobiť skreslenie zvuku. Ak prúd je príliš nízka a horn nemôže byť vychovávané, napätie bude zbúraný, ktoré budú viesť k abnormálnej prevádzky alebo zlá kvalita zvuku.

Odporúča sa použiť 18V19V24V napájací zdroj s prúdom nad 5A.Ak máte iba 9V12V alebo 1A 2A napájací zdroj, môžete ho použiť tiež, ale s nízkym výkonom. Keď používate, vyberte položku hlasitosť v blízkosti maximum, ktoré môže spôsobiť skreslenie a vplyv na kvalitu zvuku.

2. Ako vybrať reproduktory?

O typ reproduktora: bežne používané reproduktory sú vo všeobecnosti 4-8 ohmov, môžu byť použité.Reproduktory v ľavej a pravej kanály, je potrebné pripojenie na plnej frekvencii alebo stredná a vysoká frekvencia reproduktory s výkonom medzi 20W a 100W.Subwoofer reproduktory nemôže byť pripojený na bežné reproduktory. Reproduktory so subwooferom reproduktory by mali byť spojené s výkonom od 20-100W.Subwoofer roh musí mať ponoriť frekvencia aspoň 50 hz.

Ak váš reproduktor výkon je malý, napríklad medzi 20W-50W môže byť tiež použitý, napájacie napätie musí byť malá, aby sa zabránilo reproduktor vyhorel po nahlas, ako vybrať výkon pod 15V.Ak ste 50W-100W reproduktor, nemusíte sa starať o vyhorení na roh. Môžete si vybrať 12-24V napájanie. Čím vyššie je napätie, ktoré vyberiete, tým viac zvukových alebo výkon, ktorý sa dá prehrávať.Reproduktor výkon nie je ľahké prekročiť 100W, inak to bude mať vplyv na kvalitu zvuku.

3. Audio input mode

Existujú dva vstupné zvukové režimy pre tento audio zosilňovač modul: jeden je Bluetooth vstup a druhý je AUX vstup. Režim Bluetooth je preferovaný.Bluetooth môže byť pripojený buď režime.Tak dlho, ako je Bluetooth spojenie úspešné, je bluetooth režim a režim bluetooth podporuje automatické zálohovanie.AUX vložka je AUX režime Bluetooth keď je odpojený.Treba poznamenať, že pripojenie bluetooth tohto modulu je odpojený pri používaní AUX režime.

4. Ako nastaviť hlavná hlasitosť?

HLAVNÉ - OBJEM gombík sa používa na prispôsobenie HLAVNÁ HLASITOSŤ.Právo hlavná hlasitosť ide hore a vľavo hlavná hlasitosť ide dole.Master volume ovplyvňuje oboch, pravého aj ľavého kanála a subwoofer volume.

5. Ako nastaviť výšky a basy, pravého aj ľavého kanála?

R&L KANÁL - BASS gombík je pre BASY, pravou BASY doplnku, a ľavou rukou BASY útlmu.Keď je gombík sa v pravý-najviac postavenie, to nie je zvýšenie alebo zmierniť basy.

R&L KANÁL - TREBLE gombík sa používa na ovládanie VÝŠOK, s pravou rukou VÝŠOK, rozšírenie a ľavou rukou VÝŠOK útlmu.Keď je gombík je v strede, nie zvýšenie alebo zmierniť výšok.

Poznámka: ak nastavenie vysokej a nízkej znie: keď VÝŠOK alebo BASOV zvuky sú pravým tlačidlom myši otáčať v blízkosti maximum, ak je zvuk skreslenie je skreslený, zisk z VÝŠOK alebo BASOV, zvuky, je príliš veľké. Je potrebné sa obrátiť VÝŠOK alebo BASOV gombík na ľavej znížiť zisk alebo zase HLAVNÉ-gombík HLASITOSTI vpravo a vľavo na zníženie celkového OBJEMU.

6. Ako nastaviť subwoofer?

SUBWOOFER - ovládanie HLASITOSTI HLASITOSŤ SUBWOOFERA.Právo rukou hlasitosť ide hore a ľavou rukou hlasitosť ide dole.

SUBWOOFER - FREQ gombík ovláda cutoff frekvencia SUBWOOFER.Právo frekvencia sa zvyšuje a ľavej frekvencia klesá.Frekvenčný rozsah prispôsobenia je 20 HZ-200 hz.

7. Je v poriadku, ak máte malý hlas, ale po hlas sa stáva hlasnejšie, tam bude fenomén zvuku zákal.

Zvuk je skreslený, prosím, zase dole celkový objem alebo zmeniť adaptér na vyššiu úroveň napätia.

8. Je v poriadku, ak máte malý hlas, ale keď hlas dostane hlasnejšie, tam bude fenomén zvuku mas.

Ak vstupný výkon je nedostatočný, a moc je chránený vlastným občasné zlyhanie napájania, prosím, vymeňte napájací s viac silný.Alebo moc je príliš veľká, zosilňovač, kúrenie vážne, sa objavil tepelná ochrana situácie, zníženie spotreby energie alebo posilniť odvod tepla.

9.Aké faktory sú spojené s kvalitu zvuku?

Kvalita zvuku nie je len v súvislosti s zosilňovača modul, ale aj na napájanie, zdroj zvuku a celý zvukový systém.V podstate každý odkaz na zvukový systém bude mať vplyv na kvalitu zvuku, medzi ktorými je hlavný odkaz je audio prenosové linky, audio zdroj, tón okruhu, zosilňovač okruhu, reproduktory a okolitého prostredia.Kvalita zvuku je najlepšie, keď zdroj zvuku, napájanie, zosilňovač modul a reproduktor sú uzavreté.

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty