BAYER K-OTHRINE SC 50 insekticíd 50 mL muchy, komáre, blchy, vši, ploštice, roztočov, švábov, nožnice, knihy, beh, mravce

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: cockroach jed, mravec hračka, ryby lietať linka, drontal, úsilie nožnice, fotografie knihy, mravec, zriedkavé, prehoz cez posteľ anti roztočov, els knihy.

    €25.33
  • Číslo Modelu: 50 g/L DELTAMETRÍN
  • Pôvod: TR(Pôvodu)
  • Druh: Hospodárske Zvieratá
  • Materiál: Plastové

K-Othrine® SC50 K-Othrine® SC50 je široké spektrum insekticíd, obsahujúcich 50 g/L deltametrín, určený na kontrolu široký sortiment domácich a priemyselných hmyzích škodcov. K-Othrine® SC 50 je pozastavenie koncentrát, ktorý je, častíc supension pevných deltametrín častice vo vode. K-Othrine® SC 50, je teda produkt, ktorý funguje ako zmáčateľný prášok z hľadiska residuality, ale tieto častice nie sú viditeľné a sú non-farbenie. K-Otherine SC50 má tiež prešiel environmentálne normy (WHO) a je bezpečný & mierne riziko pre teplé blooded zvierat, keď sa používa v súlade so štítkom odporúčania. Hmyz, ktorý môže byť ovládaný zahŕňajú: Dictyoptera ( Šváby ) Hymenoptera ( Osy a Mravce) Diptera ( Muchy ) Siphonaptera ( Blchy ) Hemiptera (Bed Bugs) Lepidoptera (Mory) Coleoptera (Chrobáky) Thysanura(Rybenka) Psocoptera (Booklice). Výhody K-Otherine SC50 Trvalé residuality Oil-free, aby sa minimalizovalo poškodenie povrchov Č nakaziť, bez zápachu a bez farbenia Biologicky rozložiteľný - žiadne environmentálne akumulácie Preukázané široké spektrum činnosti nezanecháva žiadne viditeľné vklad nemusí blokovať rozprašovacie trysky.

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty