PORTAPACK H2 + HACKRF JEDNÉHO SDR Rádia S Anténou Software defined Radio 0,5 ppm TXCO Unassembled1MHz-6GHz

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: rtl sdr, hackrf jeden, HACKRF JEDNÉHO SDR, dab tv, noelec, reproduktor portapack h2, hackrf, h2 portapack, fm rádio, analyzátor spektra.

    €134.25 €167.82
  • Batérie: 2000mAh batéria vnútri
  • Názov Značky: TZT
  • Displej: 3.2" TFT 240 * 320
  • Certifikácia: CE
  • Štát Montáž: Takmer Hotový
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: PortaPack h2 a Hackrf jeden
  • Názov: PortaPack h2 a Hackrf jeden

Poznámka:Toto Zariadenie nie je zmontované,musí užívateľ assmbled Batérie je vo vnútri

HackRF Jeden + Portapack H2 + Teleskopická Anténa + Dátový Kábel SDR 1MHz-6GHz Nezmontované Čierna

Hardvérová Konfigurácia:

- 3.2" TFT 240 * 320 obrazovke - Navigácie prepnúť - Audio výstup - Vstup pre mikrofón - DC 2.1 rozhranie - 4 vrstvy zlatá platňa - ROSH procesu (vyváža do Európy a Ameriky) Pridať PortaPack na váš software defined radio HackRF, a zanechať váš notebook za! Na PortaPack pripojí k vášmu HackRF a pridáva LCD dotykový displej, ovládacie prvky navigácie, slúchadlový jack, hodiny reálneho času, micro SD kartu. Stačí pridať USB batérie (batéria nie je súčasťou balenia), a ste pripravení preskúmať rádiového frekvenčného spektra, nech ste kdekoľvek. Na PortaPack firmware pracuje s rýchle procesory pre ARM vo vašom HackRF. Počítač nie je potrebné (s výnimkou firmware preprogramovania).

Funkcie:

- 3.2", 240 x 320 RGB LCD displej s odolným dotykovým panelom. - V štyroch smeroch tlačidlá so šípkami, rotačné koliesko a vyberte tlačidlo. - Mince batérie na zachovanie nastavenia a dátum a čas (batéria nie je súčasťou balenia). - Micro SD karta, slot pre údajov a skladovanie kód - SSB, AM, narrowband FM, širokopásmové FM audio recepcia, s rozširovanie spektra. - Širokopásmové pripojenie (18MHz) spektra a cascade analýzy. - Sledovanie lodí (AIS), automobilové (TPMS), E utility počítadlo transpondér (ITRON ERT). - HackRF spustí režim HackRF firmware pre použitie s SDR hostiteľskom počítači softvér. - Kalibrácia PPM pre presnejšie ladenie. - Režim spánku šetrí energiu vypnutím len na zobrazenie.

Package Zahrnuté:

- 1 x Sada SDR Rádia(nie zmontované)

Atownsend4772020-10-29
"the portapack has a problem where none of the tools work. even after updating the firmware. the hackrf portion works at least"
Killer Ru20032020-12-28
"Order is not alien. do not use the cheapest delivery, the money was returned."
Natali Angel702020-10-31
"thanks"

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty