Napájanie batérie 4 diaľkové ovládanie, bezdrôtové brány, dvere hrad elektrické drop skrutka zámok (bez batérie súčasťou balenia)

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: batéria zámok, elektrické brány zámku, dvere intercom zámok, bluetooth zámok, zdravie, 12v zámok, lpsecurity kovov, lacné diaľkové ovládanie dverí zamky, earphon, ovládanie brány.

    €47.33 €49.82
  • Názov Značky: LPSECURITY
  • Certifikácia: CE
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: 908

Funkcie: -Dual core a dual system, reagovať rýchlejšie -Rôzne spôsoby, ako otvoriť a zatvoriť, Diaľkové ovládanie/Bluetooth/Spinning ruleta, Pre zámok s App-odomknúť, alebo Kód-odomknutie funkcie, Kontaktujte nás najskôr, my vám ponúkneme cenu. -Jednoduché a pevné inštalácie s externým montážnu dosku -Diaľkové ovládanie s digitálnym diskusiu systému, to sa nedá dekódovať alebo duplikovať -Dlhá životnosť, vyrobený z nerezovej ocele -režim úspory Energie a nízku spotrebu batérie -Jednoduchý dizajn umožňuje inštaláciu jednoduchšie a spoľahlivejšie -Oblek pre: office \ home \ hotel \ Anti-theft dvere \ Chodby, dvere \ Drevené dvere \ garážové brány\obchod\workshop a pod. Špecifikácie: -Maximálna vzdialenosť diaľkového ovládania: 10 M (otvoriť vzdialenosť môže byť ďalej) -Napájanie: 4AA batérie 1,5 V+1 batéria 23A12V batéria nie je súčasťou -životnosť Batérie: 4 batérie môže trvať až 16months v pohotovostnom režime -Prevádzková teplota: -20~80degree -Vlhkosť od 5% a 60% -Rozmery:130 x 75 x 33 mm Poznámka: O núdzové otváranie, Ak všetky ovládacie prvky sú stratené alebo zablokovať nemôže byť otvorený s ovládaním, tam je núdzové otvorenie režimu. Pri inštalácii zámok, poznámka miesto, kde núdzové otváranie bod nachádza. V prípade nutnosti použiť núdzové otvorenie, otvor 3-4 mm sa musia vŕtať do dverí, kde núdzové otváranie sa nachádza. Raz vŕtačku je hotovo, pomocou skrutkovača otočte skrutku a otvorte zámok

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty