ALEPPO MYDLO 40%

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: olivia olivový olej mydlo, oliu olej mydlo, aleppo, aleppo mydlo, ruky mydlom, papier, mydlo, rose mydlo, acn mydlo, bar mydlo, základná mydlo.

    €10.39
  • Mydlo Typ: Ručne Vyrábané Mydlo
  • Položka Druh: Mydlo
  • Množstvo: 1
  • Zložka: Olivový a LAUREL oleje
  • Funkcia: Čistenie
  • NET WT: 180 GR

40% Aleppo mydlo

Veľmi bohaté na laurel berry olej, tento Aleppo mydlo je výborný na hojenie rany a kožné problémy (ekzémy, psoriáza, atď.). Tento Aleppo mydlo obsahuje 40% laurel berry olej. Je dezinfekčný prostriedok, hydratáciu a je vyrobený z pravého koncentrácia prospešných bylín. Tento Aleppo mydlo obsahuje až 40% laurel Bay olej zachovať tradíciu čistenie oleja olivového. Za toto percento LBO mydlo je už účinné.

Aleppo mydlo je veľmi cenené dermatológov, ako to je hydratačné mydlo. Je známe, že je úplne prírodný produkt, ktorý je známy pre jeho účinnosť pri objasňovaní problémy pokožky.

Typ pleti: náročná pleť, pre všetky typy pleti, je poškodená pleť, citlivú pleť, suchá pleť

200 GR.

ALEPPO MYDLO 40%

Veľmi bohaté v zátoke oleje vavrínu olej, tento Aleppo mydlo je výborný na hojenie rany a kožné problémy (ekzémy, psoriáza, atď.). V Aleppo mydlo obsahuje 40% zátoke oleje vavrínu olej. Je dezinfekčný prostriedok, hydratačné a je vyrobený z pravého koncentrácia prospešných bylín. V Aleppo mydlo obsahuje až 40% zátoke oleje vavrínu olej udržať čistenie tradíciu olivového oleja. Za toto percento LBO mydlo je už účinné, pretože už čistí.

Aleppo mydlo je veľmi cenené dermatológov, ako to je hydratačné mydlo. Je známe, že sa úplne prírodný produkt, ktorý je známy pre jeho účinné čistenie kožných problémov.

Typ pleti: Náročná Pleť, Pre všetky Typy Pleti, je Poškodená Pleť, Citlivú Pleť, Suchá Pleť

200 GR.

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty