Elektronické Pulzná Masáž Stimulátor Brušných Svalov Toner ABS Tónovanie Školenia Pás EMS Telo Pás Zastrihávač Fitness Masér

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: telo zastrihávač chĺpkov, telo zastrihávač cvičenie, dtmf, telo spin, d16, dhl, abdomin, 220 bzučiak, ems zariadení elektronických svalov stimulators, relax tón.

  €12.66 €21.09
 • Funkcia: Pás & Brucha Cvičenie
 • Materiál: PET živice gél + ABS
 • EMS Napájanie: USB Nabíjateľné
 • Názov Značky: QWER
 • Položka Druh: ABS Stimulátor Muscle Toner
 • Číslo Modelu: BEA4003
 • Veľkosť: Medium
 • Pohlavie: Dospelých,Mužov,Ženy
 • Aplikácia: Pás

Špecifikácie

Materiál: PET živice gél + ABS Napájanie: USB nabíjateľné Pohlavie: Dospelých,Mužov,Ženy Funkcia:6 Režimy,9 Odbornej Úrovni

Funkcie

1.EMS (Electronic Svalový Stimulátor) prostredníctvom súčasnej stimulácie, priamo posielať signál do svalov, a podporu svalového pohybu. Všetko, čo musíte urobiť, je, aby sa zmestili brušnej toner na svoje telo a nechať ho uplatniť svoje svaly 2.Je to super svetlo, ultra tenké, dobre sa nosí a ľahko vykonávať.Navrhnuté s ergonómia zacielenie na brušné svaly cvičenie. Fix fitness zariadenia na pozície, kde chcete posilniť vaše svaly. Na zapnutie, stlačte tlačidlo "+" tlačidlo na 3 sekundy; to power off", stlačte tlačidlo "-" tlačidlo na 3 sekundy. Fitness kdekoľvek/a kedykoľvek chcete. 3.Cvičenie prístroje používa USB nabíjanie a intenzita cvičenia na stroji zvyšuje o 50%, ako v podobných výrobkov. Životnosť batérie je jeho veľmi dlho, a to môže urobiť neustáleho fyzického cvičenia viac ako 60-krát tým, nabíjanie iba raz. 4.Použitie ab tónovanie pás 20 minút na reláciu (nie je potrebné stráviť veľa času a pot), ale efekt je rovnaký 2000 M beh, 30 minút sit-ups, 30 minút voľného plávania.

Ako používať Tonizujúci Školenia Pás ?

1. Nabíjanie vstavanej batérie na gélové podložky. 2. Uplatňovať elektro škvrny pevne na pokožku. 3. Stlačte tlačidlo "M" a vyberte požadovaný režim. 4. Stlačte tlačidlo "+" chcete zvýšiť intenzitu. 5. Stlačte tlačidlo "-" znížiť intenzitu a vypnite ho.

Balenie obsahuje

1 * USB nabíjací kábel 1 * Elektro patch na brucho 1 * Elektronické Regulátory 1 * užívateľská príručka

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty