Modré Svetlo Kombinácia Laser Anti-poburujúce Vaginálne Masáž Vibrátorom Terapia Zdravotníckej Vaginálne Sprísnenie Opravy SexToys

Dostupnosť:
Skladom

Štítky: m.2, sr2ez, laserové svetlo veľké, lekárske istrument, sd karty pci e, ct60 diaľkové ovládanie, energetická terapia modrá, cryolipolysis shockwave terapia, m2 nvme, magnetoterapia stroj.

  €595.28 €1 266.55
 • Ženy Vibrátor : Odložiť menopauze/Zlepšiť vaginálne citlivosť /sexuálny život
 • Vaginálne starostlivosť: Vaginitis/Detox/odstránenie zápachu a pruritus
 • Materiál: Kompozitný Materiál
 • Funkcia: LASER+ LED+ Vibrátor
 • Detail produktu: 19 Červený Laser 650nw, 12 LED Svetlo
 • Veľkosť: M
 • Pôvod: Čína (Pevninská Časť)
 • Názov produktu: Laser vaginálne sprísnenie zariadenia
 • Vaginálnej omladenie,: Pôrodného Kanála rehabilitácia/Suché a relax vaginálnej
 • Vaginálne Sprísnenie Stick: Vaginálne Sprísnenie / Pôrodného Kanála Rehabilitácia
 • Položka Druh: Rehabilitačné Cvičenie
 • studený laser terapia: Sterilizujeme / Vaginálne Sprísnenie/erózie krčka Maternice
 • Číslo Modelu: V-2
 • Aplikácia: RAMENO
 • Batérie: Vložiť Lítium-iónová Rechargea
 • Názov Značky: ATANG

Modré Svetlo Kombinácia Laser Anti-poburujúce Vaginálne Masáž Vibrátorom Terapia Zdravotníckej Vaginálne Sprísnenie Opravy SexToys

V-2 ponúka tieto ženy tkaniva opravy, zvýšenie uťahovací, a zvýšené mazanie, aby sa sexu viac pôžitku. Tiež, pre ženy, ktorí sú v ich 20 pripravovali to, aj vy môžete profitovať! Liečba môže viesť k lepšej orgazmy tým zlepšiť vaše celkové vaginálnej zdravie.

Aplikácia

Vaginálne sprísnenie Sterilizovať vaginálne baktérie Pôrodného Kanála rehabilitácia Suché a relax vaginálnej Vaginitis/erózie krčka Maternice Detox/odstránenie zápachu a pruritus Odložiť menopauzy Zlepšiť vaginálne citlivosť (Zlepšiť sexuálny apatia,zlepšiť sexuálny život)

V-2 Laserové vaginálne sprísnenie nástroj Kombinovať laser s modrým svetlom, aby irradiate pošvy dosiahnuť čo najlepší výsledok liečby.

650NM LASER FUNKCIA:

650nm laserové ožarovanie môže preniknúť elastické vlákna vaginálnej steny,zlepšiť pošvy prietok krvi,Prívod kyslíka a živín do pošvy, oprava poškodených elasticitu vlákien tkaniva,stimuluje suché a relax vaginálne,Posilniť naťahovacie sila svalov okolo pošvy na dosiahnutie sprísnenie účinok.

477NM MODRÉ SVETLO FUNKCIA To jediné peptid kyslíka tesný sterilizované vaginálne bacteriao zabiť baktérie. Detox a odstránenie zápachu a pruritus.

VIBRAČNÁ FUNKCIA: Rozšírené vaginálne citlivosť a trenie na zlepšenie sexuálneho života

FAQ

1 Sa vám výrobu a aká je Záruka?

Zhr Guangdun technology Co.,ltd Je reálne tento stroj výroba a nachádza sa v Optickej dolina, Zhr,Čína. OEM, ODM vždy srdečne vítaní! Všetky naše stroj Jedného roka voľne záruky.

2 pomocou našich vaginálne liečebného:

100% prírodný bez vedľajších účinkov.

bez drog a Efektívne ošetrenie výsledok. Domov pomocou súkromie a prenosné.

3 Aký je VEKOVÝ Rozsah pre používanie tohto zariadenia?

V-2 môže byť prospešné pre ženy všetkých vekových kategórií. Je to skvelá voľba pre matky v ich 30s alebo 40s, ktorí by potrebné sprísnenie po pôrode. Proces pôrodu môže vážne úsek a trhať pošvovej steny a okolitých tkanív, ale s týmto domáce použitie prístroja môže určite pomôcť opraviť tieto otázky, aby vaginálnej stať tesné, ale pomôcť aj pri liečbe stresovej inkontinencie

Navyše, je to skvelá voľba pre ženy v ich 40., 50. alebo 60. rokoch, ktorí sú na začiatku procesu prechodu. Ženy, ktoré sú starnutia klesli estrogén, ktorý môže viesť k oslabeniu, zápal, a bielizne z pošvy.

V-2 ponúka tieto ženy tkaniva opravy, zvýšenie uťahovací, a zvýšené mazanie, aby sa sexu viac pôžitku. Tiež, pre ženy, ktorí sú v ich 20 pripravovali to, aj vy môžete profitovať! Liečba môže viesť k lepšej orgazmy tým zlepšiť vaše celkové vaginálnej zdravie.

4, Ktorý je vhodný Najmä na nákup našich produktov?

1 Popôrodná matky(pôrodného kanála rehabilitácie)

2, Ktorí Potrebujú liečbu gynekologických zápalov, Sterilizovať, vaginálne baktérie( Coleitis) ako Coccus,Bacillus alebo albicans saccharomyces.

3, ktorí chcú Zlepšiť vaginálne citlivosť(Zlepšiť sexuálny apatia, zlepšiť sexuálny život)

4, ktorí chcú Detox a odstránenie zápachu a pruritus a odložiť menopauzy

5, ktorí chcú liečbu stresovej inkontinencie/inkontinencie Moču

Napíšte svoju recenziu!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Súvisiace produkty